
Електросамокат r803-о6, 6000W, 60V20Ah, колесо 11", 200кг, 50-60км, 65км/ч
98 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15060938
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електросамокат r803-о6, 6000W, 60V20Ah, колесо 11", 200кг, 50-60км, 65км/ч
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Багаж | Немає |
| Висота керма | 1150-1320 мм |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина: | 1300 мм |
| Задні амортизатори | Да |
| Задні ноги та розміри | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний кут підйому | 30 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 60В |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Подвійне місце | Немає |
| Потужність двигуна | 2 х 3000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 50 км |
| Розмір коліс | 11" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 449 ₴
