Інверторний генератор VOIN GV-8000ie потужністю до 7 кВт!
💡 Переваги інверторного генератору VOIN:
- Компактність та легкість - Вага 61кг, Розміри 570х540х546мм: Зручно зберігати й транспортувати, займає менше місця
- Низький рівень шуму - 62 дБА: Працює тихіше за звичайні генератори ідеальний для дому, роботи та відпочинку.
- Економічність: Менша витрата палива
- Правильна синусоїда: Безпечний для чутливої електроніки.
⚙️ Особливості моделі GV-8000ie:
- Електрозапуск: Швидкий і простий запуск одним натисканням
- Захист від перевантаження: Інтелектуальна система захищає від перегріву та поломок.
- Індикатор рівня масла. Дозволяє легко контролювати технічний стан генератора.
- Дисплей: Усі показники роботи наочно відображаються для вашої зручності.


Увага!
- Максимальна потужність 7 кВт доступна через силову розетку 32А, через звичайну розетку можна отримати до 3,5 кВт.
Відкрити інструкцію в PDF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOIN |
| Захист від перевантаження | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | XY192F, 458,0 см3, 595х560х560мм, 62 дБА, 230 В/50 Гц, інверторний, 4-тактний, повітряного охолодження, onС, 7,0 кВа, 12В/5,0 А, SAE 10W30, Електричний стартер, 570х540х546 мм |
| Вага брутто | 64 кг |
| Вага нетто | 61кг |
| Вид палива | Бензин АІ92 |
| Витрати палива | 455 г/кВт·год |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр циліндра * хід поршня, мм | 92,0 х 69,0 мм |
| Тривалість безперервної роботи | 4 роки 30 хв |
| Додатково | коробка |
| Місткість оливної системи | 1,1л |
| Місткість паливного бака | 20л |
| Індикатор рівня оливи | Да |
| Коефіцієнт потужності | 1,0 |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Максимальна потужність | 10.0 кВт/3800 об. хв., 7,7 кВа |
| Робочий температурний діапазон | -20? - +40? |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 230 ₴







