Сальник колінвалу передн (35x48x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Кросс-номери | Victor Reinz 813436600 |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Ford, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Phaeton, Superb, Caddy, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Cayenne, Q5, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, A8, Journey, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Sebring, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴





