
Електросамокат r803-о2, 600W, 48V13Ah, колесо 10", 150кг, 40-50км, 40км/ч (r803-о2/600)
51 864 ₴
- Немає в наявності
- Код: 647403
- +380 (97) 235-73-05
Електросамокат r803-о2, 600W, 48V13Ah, колесо 10", 150кг, 40-50км, 40км/рік (r803-о2/600) - Ваш идеальний транспорт для міста!< /span>
Представляємо вам електросамокат інноваційний засіб пересування, який змінити ваш погляд на міську мобільність. p> Потужна батарея Швидка зарядка Висока швидкість Легкий та компактний
Екологічність
Переваги для шкірного
Для студентів: Швидко та зручно добирайтеся до навчального закладу без запізнення та стресу.
Для офісних працівників:Забудьте про пробки та стиснення в громадському транспорті. Почніть день з легкістю та гарним настроєм.
Для активних людей: Відкрийте нові маршрути та насолоджуйтесь прогулянками на свіжому повітрі, зберігаючи енергію для важливих справ.< /span>

Відкрити інструкцію в PDF
>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 13Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Багаж | Немає |
| Висота керма | 850-1200 мм |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина: | 1200 мм |
| Задні амортизатори | Да |
| Задні ноги та розміри | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Подвійне місце | Немає |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 45 км |
| Розмір коліс | 10" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
- Ціна: 51 864 ₴









