
Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200кг, до 50км, 50км/ч (CB-01a/1000W)
74 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15058189
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200кг, до 50км, 50км/год (CB-01a/1000W)
Електровелосипед CB-01a, потужність 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", максимальне навантаження 200кг, максимальне відстань до 50км, максимальна швидкість 50км/ч
- Потужність електродвигуна 1000 Вт
- Максимальна швидкість 50 км/год
- Дистанція пробігу 50 км
- Максимальне навантаження 200 кг
- Розмір колеса 20х5"
- Країна виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Немає |
| Дисплей | Да |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задні ноги та розміри | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Подвійне місце | Немає |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 50 км |
| Розмір коліс | 20х5" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 900 ₴
