Електроскутер Chopper 3000W, 60V20Ah, Blue (r804-m3/3000Bl)
Відчуйте свободу руху з нашим новим електроскутером! Шукаєте зручний, екологічний та стильний спосіб пересування містом? Наш електроскутер це ідеальне рішення для Вас! Він поєднує в собі передові технології, енергоефективність та комфорт, роблячи шкірну поїздку приємною та економною.
Відкрити інструкцію в PDF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Багаж | Немає |
| Висота керма | 1250 мм |
| Гальмо | дискові, гідравлічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Да |
| Дисплей | Да |
| Довжина: | 2000 мм |
| Задні амортизатори | Да |
| Задні ноги та розміри | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальний кут підйому | 30 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 60В |
| Наявність задньої швидкості | Да |
| Подвійне місце | Немає |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км |
| Розмір коліс | 12" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
- Ціна: 83 300 ₴






