
Електросамокат r803z, 500W, 36V10.4Ah, колесо 10", 150кг, 25-30км, 30км/ч (r803z/500 A3)
22 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 243681
- +380 (97) 235-73-05
Електросамокат r803z, 500W, 36V10.4Ah, колесо 10", 150кг, 25-30км, 30км/год (r803z/500 A3)
Особливості електросамокату:
Мотор потужністю 500 Вт: Вбудований в заднє колесо, цей потужний мотор дозволяє електросамокату розвивати швидкість до 30 км/рік. ui=""> Акумулятор ємністю 10.4AH: Забезпечує запас ходу до 35 км на одному заряді. Ця характеристика залежить від швидкості пересування, ваги райдера, температури повітря та рельєфу місцевості. зможете продовжити рух як на звичайному самокаті.
Великі 10-дюймові пневматичні колеса: Ці колеса забезпечують рівну і плавну їзду завдяки своїй м'якості , що допомагає уникнути тряски і вібрації. Це особливо помітно на вибоїстій і нерівній дорозі. роблячи гальмівний шлях максимально коротким. Безпека перш за все!
Додаткові функції: Електросамокат оснащений LED екраном, переднім та заднім світлом.
Цей електросамокат ідеальне рішення для міських умів, яке забезпечить вам комфортну та безпечну поїздку щоразу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10,4Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Багаж | Немає |
| Висота керма | 1200 мм |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина: | 1150 мм |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задні ноги та розміри | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 36В |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Подвійне місце | Немає |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км |
| Розмір коліс | 10" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
- Ціна: 22 900 ₴



