Універсальний інструмент від бренду HENSTRONG, який спеціалізується на виробництві багатофункціональних інструментів з металу протягом 34 років.
Складний туристичний ніж HENSTRONG має міцну конструкцію і стане надійним супутником для активних людей, які часто вирушають на природу. Ця модель буде відмінним помічником під час туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу та вдома. Оснащений Liner Lock, кільцем для ключів та шпилькою для великого пальця.
Матеріал: сталь нержавіюча 3Cr13
Вага: 88 г
Розмір у складеному вигляді: 105 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 149 мм
Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Більше мультитулів у вкладці "Ножі та мультитул"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henstrong |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | складний |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатково | туристичний, 55 мм, ніж, 88 г, 1 предмет, коробка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | дерево, титанове покриття, сталь неіржавка 3Cr13 |
| Розмір у розкладеному вигляді | 149 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 105 мм |
| Тип | складний |
| Торгова марка | HENSTRONG |
| Колір | коричнево-сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



