
Фільтр Lexus RX300, RX350 Toyota (ОЕ 1780120040) (аналог WA9599, LX1612, C32003, AP1441)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LF1502
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Возд,фільтр Lexus RX300, RX350 Toyota (ОЕ 1780120040) (WA9599, LX1612, C32003, AP1441)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AP |
| Кросс-номери | Lexus 1780120040; Mahle LX1612; Mann Filter C32003; Toyota 1780120040 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 44 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, Alphard, Highlander, RX, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴

