
Повітря, фільтр FORD Fiesta IV Focus, Connect 1.6-2.0i, 1.8TD 98- (аналог WA6535/LX798/1/С27743KIT)
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LF688/1
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високоякісні фільтри виробництва MOLDER захищають двигун та електронні компоненти, найвищою мірою ефективно та надійно очищаючи впускне повітря. Повітряний фільтр забезпечує подачу оптимально дозованої паливно-повітряної суміші, а отже - найкращого можливого спалювання.
- Сучасні якісні повітряні фільтри MOLDER досягають майже 100-відсоткового ступеня очищення, тим самим гарантуючи ефективність упродовж усього інтервалу між проведенням ТО.
- Завдяки високій пульсаційній стійкості фільтри не пропускають пил навіть у динамічних умовах роботи двигуна.
Фільтрувальні картриджі:
Повітряний фільтр - центральний елемент всієї системи всмоктування повітря і може являти собою як картриджі для круглих, так і для плісированих повітряних фільтрів. У деяких випадках різні конструкції оснащені стабілізуючими стрижнями або решітками.
Фільтр повітряний MOLDER LF6881 (аналог WA6535/LX798/1/С27743KIT)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron AP0741; Mahle LX7981 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WA6535/LX798/1/С27743KIT) |
| Аналог Filtron | AP074/1 |
| Аналог Mahle | LX798/1 |
| Аналог Mann Filter | С27743KIT |
| Аналог WIX | WA6535 |
| Марка автомобіля | Ford, Fiesta IV, Focus, Connect |
| Модель автомобіля | Fiesta IV, Focus, Connect |
| Тип | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

