Паливні фільтри MOLDER підтримують експлуатаційну надійність двигуна і захищають систему впорскування від забруднення. Системи впорскування сучасних бензинових і дизельних двигунів чуйно реагують на найменші забруднення палива. Якщо не проводиться регулярна заміна паливного фільтра згідно з рекомендацією, це може призвести до закупорки систем уприскування і загрози експлуатаційній безпеці.
- Завдяки тонкощі фільтрації 2 мкм (0,002 мм) забезпечується високоефективне видалення частинок забруднення, які таким чином не потрапляють у систему впорскування.
- У сучасних системах впорскування дизельних двигунів фільтр видаляє з палива воду, запобігаючи корозійним ушкодженням системи впорскування (напр. ПНВТ - паливний насос високого тиску).
Фільтр паливний MOLDER KF1182D (аналог WF8353/KL228/2D/WK84223X)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron PP8417; Mahle KL2282D; Mann Filter WK84223X; Mercedes-Benz WK84223X |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 127 мм |
| Зовнішній діаметр | 91.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Smart, Jeep, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Fortwo, A-Class, Viano, G-Class, Vito, C-Class, B-Class, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WF8353/KL228/2D/WK84223X) |
| Аналог Filtron | PP841/7 |
| Аналог Mahle | KL228/2D |
| Аналог Mann Filter | WK84223X |
| Аналог WIX | WF8353 |
| Марка автомобіля | Mercedes |
| Тип | Паливний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


