Високоякісні фільтри виробництва MOLDER захищають двигун та електронні компоненти, найвищою мірою ефективно та надійно очищаючи впускне повітря. Повітряний фільтр забезпечує подачу оптимально дозованої паливно-повітряної суміші, а отже - найкращого можливого спалювання.
- Сучасні якісні повітряні фільтри MOLDER досягають майже 100-відсоткового ступеня очищення, тим самим гарантуючи ефективність упродовж усього інтервалу між проведенням ТО.
- Завдяки високій пульсаційній стійкості фільтри не пропускають пил навіть у динамічних умовах роботи двигуна.
Фільтрувальні картриджі:
Повітряний фільтр - центральний елемент всієї системи всмоктування повітря і може являти собою як картриджі для круглих, так і для плісированих повітряних фільтрів. У деяких випадках різні конструкції оснащені стабілізуючими стрижнями або решітками.
Фільтр повітряний MOLDER LF1101 (аналог WA6781/LX1211/C35154)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron AP1392; Mahle LX1211; Mann Filter C35154 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 344.5 мм |
| Ширина | 135.5 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WA6781/LX1211/C35154) |
| Аналог Filtron | AP139/2 |
| Аналог Mahle | LX1211 |
| Аналог Mann Filter | C35154 |
| Аналог WIX | WA6781 |
| Марка автомобіля | Volkswagen, A3, Touran, G5 |
| Модель автомобіля | A3, Touran, G5 |
| Тип | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴


