Возд. фільтр MB W203/W211/W164 (аналог WA9504/C25004/ AP034/4-2X)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Mahle LX18502 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴


