Електроскутер Citycoco Light 1000W, 48V12Ah, Black (R804Q/1000Bk)
Відкрийте новий рівень мобільності із нашим електроскутером!
Наші електроскутери це поєднання інноваційних технологій та сучасного дизайну, призначене для комфортного та екологічного пересування містом.
Чому варто вибрати нас:
- Ми співпрацюємо тільки з найкращими виробниками, які гарантують високу якість продукції.
- Гарантійне обслуговування На всі моделі гарантується, а наша сервісна служба завжди готова допомогти вам.
- Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни.
Насолоджуйтесь свободою пересування та заощаджуйте на витратах з нашим електроскутером. Замовляйте сьогодні та відкрийте нові горизонти зручності та екологічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Багаж | Немає |
| Висота керма | 850 мм |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Довжина: | 1300 мм |
| Задні амортизатори | Да |
| Задні ноги та розміри | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | сталь |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Подвійне місце | Да |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Розмір коліс | 5,5" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 690 ₴

