| Найменування | Электроскутер Citycoco Long 1500W, 60V12Ah |
| Модель | r804d |
| Двигун | 1500w-aluminium |
| Максимальний підйом | 30 градусів |
| Максимальна швидкість | 45km/h |
| Батарея | 60v12ah |
| Пробіг на 1 заряді | 35-40km |
| Передня фара | + |
| Сигнал | + |
| Спідометр | - |
| Дзеркала | - |
| Передні амортизатори | + |
| Задні амортизатори | + |
| Задній стоп і габарит | + |
| Сигналізація | + |
| Одинарне сидіння | - |
| Подвійне сидіння | + |
| Зарядка | 2A |
| Час зарядки | 5-6h |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Розмір коліс | 225/40-10 |
| Розмір коробки | 177*38*85cm |
| Вага нетто / брутто | 70/80 кг |
Открыть инструкцию в PDF
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 790 ₴






