| Найменування | Электроскутер Chopper 3000W, 60V20Ah |
| Модель | r804-m3 |
| Двигун | 3000w-aluminium |
| Максимальний підйом | 30 градусов |
| Максимальна швидкість | 70km/h |
| Батарея | 60v20ah |
| Пробіг на 1 заряді | 50-60km |
| Передня фара | + |
| Сигнал | + |
| Спідометр | + |
| Дзеркала | + |
| Передні амортизатори | + |
| Задні амортизатори | + |
| Задній стоп і габарит | + |
| Сигналізація | + |
| Одинарне сидіння | + |
| Подвійне сидіння | - |
| Зарядка | 2A |
| Час зарядки | 8-10h |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Розмір коліс | 215/40-12 |
| Розмір коробки | 191*38*85cm |
| Вага нетто / брутто | 72/82 кг |
Открыть инструкцию в PDF
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 590 ₴






