
Електросамокат GT-01s, 48V20Ah, колесо 10", 200кг, до 40км, 45км/ч (GT01s/1650W)
56 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15058187
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електросамокат GT-01s, 1650W, 48V20Ah, колесо 10", 200кг, до 40км, 45км/ч (GT01s/1650W)
Електросамокат GT-01s, потужність 1650W, 48V20Ah, колесо 10", максимальне навантаження 200кг, максимальна відстань до 40км, максимальна швидкість 45км/ч
Повністю змініть своє мислення та подорожуйте. Забудьте про пробки, що тягнуться додому вранці та вдень. Тепер будь-яку дорогу ви проїдете швидко, тихо, комфортно та з великим задоволенням. Перестаньте заздрити своїм дітям та купіть собі електричний самокат для дорослих.
- Потужність електродвигуна 1650 Вт.
- Максимальна швидкість 45 км/год
- Дистанція пробігу 40 км
- Максимальне навантаження 200 кг
- Розмір колеса 10"
- Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20Аг |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Дзеркала | Немає |
| Дисплей | Да |
| Задні амортизатори | Да |
| Задні ноги та розміри | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Потужність двигуна | 1650Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 40 км |
| Розмір коліс | 10" |
| Сигнал | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 900 ₴
