
Ніж складаний будівельний HENSTRONG H-K201159 + 5 запасних лез (H-K201159)
309 ₴
- Немає в наявності
- Код: 857204
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальний інструмент від бренду HENSTRONG, який спеціалізується на виробництві багатофункціональних інструментів з металу протягом 34 років.
Будівельний ніж HENSTRONG відмінно справляється з різанням ковроліну, гіпсокартону, монтажної піни, скотчу, плівки, паперу і інших матеріалів. Він стане ідеальним помічником на будівництві, в складах, в магазинах, а також в побуті. У комплекті поставляється 5 запасних змінних лез.
Матеріал: сталь ChromeVanadium
Вага: 218 г
Розмір у складеному вигляді: 115 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 195 мм
Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Більше мультитулів у вкладці "Ножі та мультитул"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henstrong |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатково | складний, будівельний, неіржавка сталь, гумові вставки, 65 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір у розкладеному вигляді | 195 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 115 мм |
| Тип | складний |
| Торгова марка | HENSTRONG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴


