
Повітря,фільтр MB VITO 99-, SPRINTER CDI - eng. 00- (аналог WA6343/ LX513/1/ C32338)
344 ₴
- Немає в наявності
- Код: LF403/1
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високоякісні фільтри виробництва MOLDER захищають двигун та електронні компоненти, найвищою мірою ефективно та надійно очищаючи впускне повітря. Повітряний фільтр забезпечує подачу оптимально дозованої паливно-повітряної суміші, а отже - найкращого можливого спалювання.
- Сучасні якісні повітряні фільтри MOLDER досягають майже 100-відсоткового ступеня очищення, тим самим гарантуючи ефективність упродовж усього інтервалу між проведенням ТО.
- Завдяки високій пульсаційній стійкості фільтри не пропускають пил навіть у динамічних умовах роботи двигуна.
Фільтрувальні картриджі:
Повітряний фільтр - центральний елемент всієї системи всмоктування повітря і може являти собою як картриджі для круглих, так і для плісированих повітряних фільтрів. У деяких випадках різні конструкції оснащені стабілізуючими стрижнями або решітками.
Фільтр повітряний MOLDER LF4031 (аналог WA6343/LX513/1/C32338)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron AP1571; Mahle LX5131; Mann Filter C32338; WIX Filters WA6343 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WA6343/LX513/1/C32338) |
| Аналог Filtron | AP157/1 |
| Аналог Mahle | LX513/1 |
| Аналог Mann Filter | C32338 |
| Аналог WIX | WA6343 |
| Марка автомобіля | Mercedes, Sprinter, Vito |
| Модель автомобіля | Sprinter, Vito |
| Тип | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴

