Високоякісні фільтри виробництва MOLDER захищають двигун та електронні компоненти, найвищою мірою ефективно та надійно очищаючи впускне повітря. Повітряний фільтр забезпечує подачу оптимально дозованої паливно-повітряної суміші, а отже - найкращого можливого спалювання.
- Сучасні якісні повітряні фільтри MOLDER досягають майже 100-відсоткового ступеня очищення, тим самим гарантуючи ефективність упродовж усього інтервалу між проведенням ТО.
- Завдяки високій пульсаційній стійкості фільтри не пропускають пил навіть у динамічних умовах роботи двигуна.
Фільтрувальні картриджі:
Повітряний фільтр - центральний елемент всієї системи всмоктування повітря і може являти собою як картриджі для круглих, так і для плісированих повітряних фільтрів. У деяких випадках різні конструкції оснащені стабілізуючими стрижнями або решітками.
Фільтр повітряний MOLDER LF186 (аналог WA6167/LX296/C311521)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron AP005; Mahle LX296; Mann Filter C311521 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, Corrado, Jetta, Quattro, A6, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WA6167/LX296/C311521) |
| Аналог Filtron | AP005 |
| Аналог Mahle | LX296 |
| Аналог Mann Filter | C311521 |
| Аналог WIX | WA6167 |
| Марка автомобіля | Audi, 100 |
| Модель автомобіля | 100 |
| Тип | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴


