
Повітря, фільтр RENAULT 1.9 diesel engines 99- (аналог WA6684/LX704/1/C32511)
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LF594/1
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високоякісні фільтри виробництва MOLDER захищають двигун та електронні компоненти, найвищою мірою ефективно та надійно очищаючи впускне повітря. Повітряний фільтр забезпечує подачу оптимально дозованої паливно-повітряної суміші, а отже - найкращого можливого спалювання.
- Сучасні якісні повітряні фільтри MOLDER досягають майже 100-відсоткового ступеня очищення, тим самим гарантуючи ефективність упродовж усього інтервалу між проведенням ТО.
- Завдяки високій пульсаційній стійкості фільтри не пропускають пил навіть у динамічних умовах роботи двигуна.
Фільтрувальні картриджі:
Повітряний фільтр - центральний елемент всієї системи всмоктування повітря і може являти собою як картриджі для круглих, так і для плісированих повітряних фільтрів. У деяких випадках різні конструкції оснащені стабілізуючими стрижнями або решітками.
Фільтр повітряний MOLDER LF5941 (аналог WA6684/LX704/1/C32511)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron AP1342; Mahle LX7041; Mann Filter C32511; Opel LX7041 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Kangoo, Master, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WA6684/LX704/1/C32511) |
| Аналог Filtron | AP134/2 |
| Аналог Mahle | LX704/1 |
| Аналог Mann Filter | C32511 |
| Аналог WIX | WA6684 |
| Марка автомобіля | Renault |
| Тип | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴

