
Повітря, фільтр RENAULT MASTER 2.5TD, 2.8DTI 98-, 2.2DCI 00- (аналог WA6562/LX876/C321541)
226 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LF766
+380 (97) 235-73-05
Надія- +380 (97) 235-73-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високоякісні фільтри виробництва MOLDER захищають двигун та електронні компоненти, найвищою мірою ефективно та надійно очищаючи впускне повітря. Повітряний фільтр забезпечує подачу оптимально дозованої паливно-повітряної суміші, а отже - найкращого можливого спалювання.
- Сучасні якісні повітряні фільтри MOLDER досягають майже 100-відсоткового ступеня очищення, тим самим гарантуючи ефективність упродовж усього інтервалу між проведенням ТО.
- Завдяки високій пульсаційній стійкості фільтри не пропускають пил навіть у динамічних умовах роботи двигуна.
Фільтрувальні картриджі:
Повітряний фільтр - центральний елемент всієї системи всмоктування повітря і може являти собою як картриджі для круглих, так і для плісированих повітряних фільтрів. У деяких випадках різні конструкції оснащені стабілізуючими стрижнями або решітками.
Фільтр повітряний MOLDER LF766 (аналог WA6562/LX876/C321541)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | molder |
| Кросс-номери | Filtron AP1371; Mahle LX876; Mann Filter C321541 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | (аналог WA6562/LX876/C321541) |
| Аналог Filtron | AP137/1 |
| Аналог Mahle | LX876 |
| Аналог Mann Filter | C321541 |
| Аналог WIX | WA6562 |
| Марка автомобіля | Renault, Master |
| Модель автомобіля | Master |
| Тип | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴

